Hakkımızda

RAMAKSAN ALT YAPI İNŞAAT, PLASTİK MAKİNE, MÜHENDİSLİK, İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Boru hatları montaj, demontaj uygulamaları yapan firmamız 1997 yılından süre gelen bilgi ve tecrübeleri ile 2009 yılında kurumsal kimliğini oluşturmuş,uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır.

Geniş ekipman parkuruyla 2500mm çapa kadar alın kaynağı uygulamaları yapan firmamız yurt içinde ve yurt dışında pek çok şantiyesinde yüksek kalitede çevreye ve müşterilerine katkı sağlamış, iş güvenliği kurallarına sadık kalarak takdir ve memnuniyet kazanıp pek çok kurumsal firmanın çözüm ortağı olarak benimsenmiştir.

HDPE, KORUGE, CTP, PVC, UDP, PP, PPS, PPR, PVDF, PE, Boruları alın kaynağı, elektrofizyon kaynağı, extruder kaynağı teknikleri ile ortam sıcaklığı,hammadde ergime sıcaklığı,alın uygulama sıcaklığı ve süresi,standart soğuma süresi kurallarında profesyonel kaynak uygulamaları yapmaktadır.

Uygulamalarımız arasında

Yangın hatları,deniz şarj ve deşarj hatları,içme suyu hatları,tarımsal sulama hatları,proses hatları, pis su hatları,soğuk haddehane, asitleme sistemi, sifonik yağmur suyu sistemleri yer almaktadır.